Stowarzyszenie "Trójka" KRS 0000262645

Kadra

Tomasz Szturo

Funkcja: Dyrekcja, Nauczyciel

Dyżury:

poniedziałek - 7.30 – 15.00
wtorek - 7.30 – 16.00
środa - 7.30 – 15.00
czwartek - 7.30 – 15.00
piątek - 7.30 – 15.00

Maria Abramczuk

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Jolanta Adamczyk

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Iwona Aftewicz

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Monika Bartnicka

Funkcja: Nauczyciel

Anna Bok

Funkcja: Służba zdrowia

Urszula Bujnicka

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Elżbieta Buszkowska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Katarzyna Chojnacka

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Karolina Dąbrowska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Halina Dulba

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Justyna Fedorczyk

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Małgorzata Fortuna

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Małgorzata Gajcy

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Elżbieta Gajewska

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Emilia Gajewska

Funkcja: Nauczyciel

Agnieszka Gawrych

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Anna Glądała Szklarska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Kinga Godlewska

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Mariola Gromada

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Agnieszka Harasimik

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Anna Hawryluk

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Marta Jakubowska

Funkcja: Psycholog

Godziny pracy:
poniedziałek 07:30 – 14:30,
wtorek 08:00 - 12:00,
środa 10:00 – 13:00,
czwartek 09:00 – 14:00
piątek 07:30 – 14:30

Ewa Jarząbek

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Marta Juńczyk

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Rafał Kaczmarski

Funkcja: Nauczyciel

Kinga Kietlińska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Anna Klimek

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Monika Kłosińska

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Grażyna Kopania

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Renata Kornacka

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Anna Krawczyk

Funkcja: Nauczyciel

Monika Krupińska

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Agnieszka Kulma

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Anna Lasota

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Marta Ludwiniak

Funkcja: Dyrekcja, Nauczyciel

Iwona Majchrzak-Szydlik

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Tadeusz Majkowski

Funkcja: Psycholog

Godziny pracy:
środa 7:30 - 14:00
czwartek 7:30 - 14:00

Ilona Manista

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Alicja Masiejczyk

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Halina Matusik

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Maria Michalska

Funkcja: Pedagog

Prowadzi zajęcia logopedyczne obejmujące dzieci ze szkoły podstawowej, zakwalifikowane po przeprowadzonej z początkiem roku szkolnego diagnozie logopedycznej.

Godziny pracy:
poniedziałek 11.00 – 16.00,
wtorek 11.00 -16.00,
środa 08.00 -14.00,
czwartek 12.00 – 16.00
piątek 08.00...

Łukasz Milewski

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Daniela Minota

Funkcja: Pedagog

Terapeuta pedagogiczny

Godziny pracy:
Poniedziałek: 08.30 – 16.30
Wtorek: 08.35 – 16.35
Środa: 08.30 – 16.30
Czwartek: 08.35 – 16.35
Piątek: 09.05 – 15.35

Mateusz Mosur

Funkcja: Nauczyciel

Grażyna Niewirowicz

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Agata Oleszczuk

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Ewelina Olszewska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Marzenna Osiecka

Funkcja: Bibliotekarz

Bartłomiej Palczewski

Funkcja: Nauczyciel

Aleksandra Paź

Funkcja: Nauczyciel

Jolanta Poręcka

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Michał Pyrzyński

Funkcja: Nauczyciel

Agnieszka Rogacka

Funkcja: Nauczyciel

Magdalena Rogala

Funkcja: Nauczyciel

Katarzyna Romanowicz

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Katarzyna Salewicz

Funkcja: Logopeda

Prowadzi zajęcia logopedyczne obejmujące dzieci ze szkoły podstawowej, zakwalifikowane po przeprowadzonej z początkiem roku szkolnego diagnozie logopedycznej.

Godziny pracy:
poniedziałek 08.30 – 14.30,
wtorek 09.00 -13.30,
czwartek 12.00 – 16.30

Iwona Sasin

Funkcja: Nauczyciel

Anna Sawośko

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Danuta Składnik

Funkcja: Nauczyciel

Zuzanna Skotnicka

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Barbara Skrzypkowska

Funkcja: Nauczyciel

Jolanta Skrzypkowska

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Jan Skrzypkowski

Funkcja: Nauczyciel, Pedagog

Godziny pracy:
poniedziałek 10:00 – 14:45,
wtorek 09:15- 14:45,
środa 09:30 – 16:00,
czwartek 09:15 – 14:45,
piątek 09:00 - 14:45

Barbara Sopińska

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Małgorzata Sroka

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Ewa Starczynowska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Sylwia Strucińska

Funkcja: Nauczyciel

Ewa Szymanowska

Funkcja: Dyrekcja, Nauczyciel

poniedziałek - 7.30 - 13.30
wtorek - 7.30 - 14.30
środa - 9.30 - 16.00
czwartek - 7.30 - 13.30
piątek - 9.00 - 16.00

Grażyna Szymanowska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Piotr Szymanowski

Funkcja: Nauczyciel

Barbara Śliwa

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Katarzyna Świerżewska

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Anna Talarek

Funkcja: Pedagog

Godziny pracy:
wtorek 07:45- 12.00,
środa 07:45 – 12:30,
czwartek 11:30 – 15:00

Elżbieta Terlikowska

Funkcja: Nauczyciel

Aneta Urbaszek

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Agnieszka Weber

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Hanna Wieliczko

Funkcja: Nauczyciel

Hanna Witt

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Jarosław Wołosowicz

Funkcja: Nauczyciel

Małgorzata Wołosowicz

Funkcja: Dyrekcja, Nauczyciel

Dyżury:

poniedziałek - 9.30 - 16.00
wtorek - 7.30 - 14.30
środa - 7.30 - 13.30
czwartek - 9.30 - 16.00
piątek - 7.30 - 13.30

Jerzy Zalewski

Funkcja: Nauczyciel

Agata Zielińska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Paulina Zwierzyńska

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Paulina Żelazowska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca