AAA
Zespół Szkół Publicznych Nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce

Szkoła podstawowa - Klasa 5d

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:50 - 09:35 język angielski gr 1 sala matematyczna 16B Anna Glądała Szklarska
język angielski gr 2 38B Anna Lasota
09:45 - 10:30 plastyka sala techniczna 23A Iwona Majchrzak-Szydlik
10:35 - 11:20 matematyka sala geograficzna 2B Paulina Żelazowska
11:40 - 12:25 przyroda sala biologiczna 22A Ewa Starczynowska
12:40 - 13:25 język polski sala historyczna 3B Grażyna Niewirowicz
13:30 - 14:15 wychowanie fizyczne dz sala gimnastyczna Anna Kwiatkowska
wychowanie fizyczne chł sala gimnastyczna Jerzy Zalewski
14:20 - 15:05 wychowanie fizyczne chł sala lustrzana Jerzy Zalewski

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:50 - 09:35 religia sala muzyczna 23B Iwona Sasin
09:45 - 10:30 muzyka sala muzyczna 23B Zuzanna Skotnicka
10:35 - 11:20 język polski sala języka angielskiego 14B Grażyna Niewirowicz
11:40 - 12:25 matematyka sala historyczna 3B Paulina Żelazowska
12:40 - 13:25 przyroda sala biologiczna 22A Ewa Starczynowska
13:30 - 14:15 wychowanie fizyczne dz sala gimnastyczna Anna Kwiatkowska
zajęcia komputerowe gr 2 pracownia komputerowa MC Małgorzata Wołosowicz

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:50 - 09:35 język angielski gr 1 sala języka angielskiego 17B Anna Glądała Szklarska
język angielski gr 2 38B Anna Lasota
09:45 - 10:30 matematyka sala matematyczna 15B Paulina Żelazowska
10:35 - 11:20 język polski sala historyczna 3B Grażyna Niewirowicz
11:40 - 12:25 przyroda sala biologiczna 22A Ewa Starczynowska
12:40 - 13:25 wychowanie fizyczne dz sala gimnastyczna Anna Kwiatkowska
wychowanie fizyczne chł sala gimnastyczna Jerzy Zalewski
13:30 - 14:15 wychowanie fizyczne dz sala gimnastyczna Anna Kwiatkowska
wychowanie fizyczne chł sala gimnastyczna Jerzy Zalewski

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
10:35 - 11:20 język polski sala polonistyczna 5C Grażyna Niewirowicz
11:40 - 12:25 matematyka 12A Paulina Żelazowska
12:40 - 13:25 zajęcia techniczne sala techniczna 23A Elżbieta Buszkowska
13:30 - 14:15 godzina wychowawcza sala historyczna 3B Grażyna Niewirowicz
14:20 - 15:05 religia sala matematyczna 16B Iwona Sasin

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia i społeczeństwo sala historyczna 29B Agnieszka Gawrych
08:50 - 09:35 język polski sala historyczna 3B Grażyna Niewirowicz
09:45 - 10:30 język angielski gr 1 19A Anna Glądała Szklarska
język angielski gr 2 14A Anna Lasota
10:35 - 11:20 matematyka sala matematyczna 13B Paulina Żelazowska
11:40 - 12:25 zajęcia komputerowe gr 1 pracownia komputerowa MC Małgorzata Wołosowicz