AAA
Zespół Szkół Publicznych Nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce

Szkoła podstawowa - Klasa 5d

Wychowawca

Urszula Bujnicka

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:50 - 09:35 plastyka sala techniczna 23A Elżbieta Buszkowska
09:45 - 10:30 język polski sala polonistyczna 4B Jolanta Skrzypkowska
10:35 - 11:20 matematyka sala chemiczna 32B Jolanta Adamczyk
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne dz Małgorzata Fortuna
wychowanie fizyczne chł Bartłomiej Palczewski
12:40 - 13:25 historia sala geograficzna 2B Jolanta Poręcka
13:30 - 14:15 język angielski gr 1 sala języka angielskiego 17B Urszula Bujnicka
14:20 - 15:05 język angielski gr 1 sala języka angielskiego 17B Urszula Bujnicka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski gr 2 sala języka angielskiego 17B Urszula Bujnicka
08:50 - 09:35 matematyka sala chemiczna 32B Jolanta Adamczyk
09:45 - 10:30 przyroda sala biologiczna 22A Ewa Starczynowska
10:35 - 11:20 język polski sala polonistyczna 4B Jolanta Skrzypkowska
11:40 - 12:25 zajęcia techniczne sala techniczna 23A Elżbieta Buszkowska
12:40 - 13:25 religia sala matematyczna 15B Iwona Sasin

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski gr 2 sala języka angielskiego 17B Urszula Bujnicka
08:50 - 09:35 matematyka sala chemiczna 32B Jolanta Adamczyk
09:45 - 10:30 język polski sala polonistyczna 4B Jolanta Skrzypkowska
10:35 - 11:20 przyroda sala biologiczna 22A Ewa Starczynowska
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne dz Małgorzata Fortuna
wychowanie fizyczne chł Bartłomiej Palczewski
12:40 - 13:25 religia sala matematyczna 13B Iwona Sasin

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 zajęcia komputerowe gr 1 pracownia komputerowa MC Małgorzata Wołosowicz
język angielski gr 2 sala języka angielskiego 17B Urszula Bujnicka
08:50 - 09:35 język polski sala polonistyczna 4B Jolanta Skrzypkowska
09:45 - 10:30 godzina wychowawcza sala języka angielskiego 17B Urszula Bujnicka
10:35 - 11:20 matematyka sala chemiczna 32B Jolanta Adamczyk
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne dz Małgorzata Fortuna
wychowanie fizyczne chł Bartłomiej Palczewski
12:40 - 13:25 zajęcia komputerowe gr 2 pracownia komputerowa MC Małgorzata Wołosowicz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski gr 1 sala języka angielskiego 17B Urszula Bujnicka
08:50 - 09:35 język polski sala polonistyczna 4B Jolanta Skrzypkowska
09:45 - 10:30 matematyka sala chemiczna 32B Jolanta Adamczyk
10:35 - 11:20 wychowanie fizyczne dz Małgorzata Fortuna
wychowanie fizyczne chł Bartłomiej Palczewski
11:40 - 12:25 przyroda sala biologiczna 22A Ewa Starczynowska
12:40 - 13:25 muzyka sala muzyczna 23B Zuzanna Skotnicka