Stowarzyszenie "Trójka" KRS 0000262645

10 października 2014 08:49 | Aktualności

Spotkanie z Hanną Niewiadomską

7 i 9 października w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie autorskie pt. „Zabawy z poezją”. Gościem biblioteki była autorka wierszyków dla dzieci, pt. „Bajczytanki Pani Hanki”, pani Hanna Niewiadomska. W spotkaniu wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej klas 0 – III. Poetka zaprezentowała dzieciom swoją twórczość oraz opowiadała o historii powstawania jej wierszy. Uczestnicy spotkania układali wspólnie z poetką rymowanki do wierszyków i nadawali im tytuły. Uczniowie oglądali również piękną szatę graficzną zamieszczoną w prezentowanych książkach.

W dalszej części spotkania autorka odpowiadała na pytania dzieci, dotyczące swojej przygody z poezją. Pani Hanna wpisała także dedykacje do zakupionych przez uczestników książek. Ofiarowała również dwa egzemplarze dla biblioteki, które stoją na półce i zachęcająco uśmiechają się do czytelników. Spotkanie przebiegło w serdecznej i ciepłej atmosferze.

Spotkanie z Hanną Niewiadomską