1% dla Stowarzyszenia "Trójka" KRS 0000262645

Aktualności

19 maja 2017 12:08 | Aktualności

Szkoła Przyjazna Uczniom z Dysleksją

W naszej szkole w ramach Progarmu Szkoła Przyjazna Uczniom z Dysleksją odbyły się dwa konkursy.

 

III KONKURS TECHNIKI CZYTANIA dla klas 2 Szkoły Podstawowej

IV Edycji Programu Szkoła Przyjazna Uczniom z Dysleksją.

Do szkolnego etapu III Konkursu Techniki Czytania Szkół Przyjaznych Uczniom z Dysleksją przystąpiło 30 uczniów z klas drugich.

Najwyższą ilość punktów otrzymali: 

I miejsce – Maria Pietryka kl. 2d

II miejsce – Natalia Skawska kl. 2b

III miejsce – Maciej Jańczyk kl. 2e

Wyróżnienie:

Emilian Rutkowski – kl. 2a

Tomasz Roguski – 2c

Mateusz Wiciński – kl. 2c

Zuzanna Soćko – kl. 2d

Zofia Turkowicz – kl. 2d

Kacper Walkiewicz – kl. 2d

Do etapu międzyszkolnego, który odbył się 10 maja 2017r.w siedzibie Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń zakwalifikowały się: Maria Pietryka – kl. 2d i Natalia Skawska – kl. 2b – na etapie międzyszkolnym uzyskały wyróżnienie drugiego stopnia.

 

V KONKURS ORTOGRAFICZNY dla klas 3-4 i 5-6 Szkół Podstawowych

IV Edycji Programu Szkoła Przyjazna Uczniom z Dysleksją.

W szkolnym etapie V Konkursu Ortograficznego Szkół Przyjaznych Uczniom z Dysleksją wzięło udział 49 uczniów z klas 3-6.

Najwyższą ilość punktów otrzymali: 

na poziomie klas 3

I miejsce – Adrian Banaszek kl. 3e

II miejsce – Alicja Hojan kl. 3e

III miejsce – Jakub Wieldzyk kl. 3b

Wyróżnienie:

Filip  Remiszewski – kl. 3a

Antonina  Penger – kl. 3b

Zuzanna  Rokicka – kl. 3d

Zuzanna Wiraszka – kl. 3d

Dawid  Chaciński – kl. 3e

Angelika Wiśniewska – kl. 3e

na poziomie klas 4

I miejsce – Maria Kulpanowska kl. 4c

II miejsce – Jan Stanisław Kur kl. 4c

III miejsce – Jakub Putkowski kl. 4c

Wyróżnienie:

Dominik Wolniewicz – kl. 4d

na poziomie klas 5

I miejsce – Bartosz Weber kl. 5a

II miejsce – Antoni Antczak kl. 5b

III miejsce – Cezary Zasikowski kl. 5d

Wyróżnienie:

Bartosz Sześciórka – kl. 5b

Marek Cholewiński – kl. 5c

na poziomie klas 6

I miejsce – Aleksandra Kulpanowska kl. 6d

II miejsce – Mateusz Kaczmarek kl. 6e

III miejsce – Filip Osman kl. 6c

Wyróżnienie:

Antoni  Jaskółowski – kl. 6d

Milena  Sówka – kl. 6d

Krystian  Sosnowski – kl. 6e

Do etapu międzyszkolnego, który odbył się 27 kwietnia 2017r.w siedzibie Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń zakwalifikowali się: Adrian Banaszek – kl. 3e, Maria  Kulpanowska – kl. 4c, Bartosz  Weber – kl. 5a i Aleksandra  Kulpanowska – kl. 6d

Adrian Banaszek zdobył I miejsce ex aequo w kategorii klas trzecich na etapie międzyszkolnym.

 

Wszystkim zwycięzcom i uczniom wyróżnionym SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

 

Bardzo dziękuję wszystkim osobom zangażowanym w organizację i prowadzenie konkursów.

Daniela Minota-koordynator projektu

Przeczytano: 303 razy. Wydrukuj|Do góry

Szkoła Przyjazna Uczniom z Dysleksją-konkursy