02 czerwca 2017 16:10 | Aktualności

Dzień Dziecka w "Trójce"

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, dnia 1 czerwca 2017 roku dzieci ze świetlicy szkolnej z klas II a, c, e oraz III b, e zaprezentowały układ taneczno-wokalny pt. „ Dziecięcej przeboje”. Pod kierownictwem pani Katarzyny Świerżewskiej przy pomocy pozostałych wychowawców świetlicy: Justyny Fedorczyk, Emilii Gajewskiej, Kingi Kietlińskiej, Agnieszki Weber oraz Agaty Zielińskiej, dzieci śpiewały i  tańczyły tańce w nowoczesnej aranżacji o różnej tematyce i z różnych czasów. Publiczność (dzieci z klas I-III) czynnie zaangażowała się w występ, śpiewając razem z artystami. Uwieńczeniem występów był utwór zaśpiewany i zatańczony przez dyrektora szkoły  wraz z wychowawcami świetlicy. Artystów nagrodzono gromkimi brawami.

Dzień Dziecka w "Trójce"