1% dla Stowarzyszenia "Trójka" KRS 0000262645

Aktualności

30 sierpnia 2017 13:42 | Aktualności

Kobyłka kibicuje, gra i pomaga!

W najbliższą niedzielę od godz. 11.30 odbędzie się duże przedsięwzięcie o charakterze charytatywnym „Gramy dla Łukasza” zorganizowane z inicjatywy Pana Michała Wojciechowskiego (Mi-Wo Transport) Edmark Auto i Jeep przy współpracy z Miastem Kobyłka oraz ZSP nr 3. Wstęp wolny!

Podczas całej imprezy będzie prowadzona zbiórka środków dla Łukasza Bogusza – siatkarza, który został poszkodowany w wypadku samochodowym. Łukasz potrzebuje kosztownego leczenia i rehabilitacji. Razem możemy pomóc rodzinie w uratowaniu taty dwóch 5 letnich chłopców Tomka i Michałka.

Nie zabraknie atrakcji zarówno dla maluchów jak i dla dorosłych. W strefie plenerowej na najmłodszych czekać będą m.in. dmuchane zamki, wata cukrowa, popcorn. Ze wszystkich tych atrakcji nasi goście będą mogli skorzystać wrzucając jedynie symboliczny „pieniążek” do puszki (umowny nominał 5 zł) Tym samym sposobem będziemy mieli także możliwość pamiątkowego zdjęcia przy autentycznym oryginalnym autem z czasów II Wojny Światowej - Willys.

Miłośnicy siatkarskich emocji będą mieli niecodzienną okazję kibicować gwiazdom sportu dwóch drużyn „Onico Warszawa” i „Jastrzębski Węgiel”. Zawodnicy puszczą piłkę w ruch i zagrają dla Łukasza.

Gra ta jednak będzie o tyle wyjątkowa, że odbędzie się  nie na dwóch polach boiska do siatki, ale na trzech. Trzecim polem na którym zagramy to scena na której pojawi się wielu artystów muzyki dance i disco. Na scenie wystąpią: Cosmo, Beat Magic, Czamplix, Deep Dance, Dagmara- wraz z pokazem mody, Zespół Floow, Fisher&Rutkowski.

W programie występu artystów przewidziane są licytacje. Między innymi: rękawice Tomasza Adamka z jego własnoręcznym podpisem, Złoty medal siatkarzy z okazji zdobycia Mistrzostw Świata w 2014 roku, koszulki gwiazd sportu z autografami i wiele innych. Na szczególną i specjalną licytację przyjedzie do Kobyłki znany Patrol Krzysztofa Rutkowskiego wystawiając swoją kamizelkę i kask bojowy, a sam Pan Krzysztof zaskoczy publiczność od strony muzycznej.

Całkiem możliwe jest zaspokojenie głodu łowców autografów bo istnieje spora szansa na to aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i zdobyć autografy licznych popularnych postaci będących podczas imprezy.
Między obecnymi na miejscu zainteresowanymi będą kwestowali wolontariusze z puszkami- nie zapominajcie o nich i dołączcie się do wspólnej zabawy pomagając tym samym potrzebującemu Łukaszowi.

Przeczytano: 760 razy. Wydrukuj|Do góry