19 listopada 2017 15:20 | Aktualności

Spotkanie z policjantami

8-11-2017r. w klasie 1e odbyło się spotkanie z policjantami, tematem głównym było bezpieczeństwo uczniów w szkole, domu i innych miejscach użyteczności publicznej. Uczniowie zapoznali się ze specyfiką pracy policjanta, obejrzeli podstawowe wyposażenie policjanta na służbie.

Goście przestrzegali przed różnorakimi zagrożeniami czyhającymi na dzieci w różnych miejscach i sytuacjach. Podawali konkretne przykłady zdarzeń, które miały miejsce. W nagrodę za zainteresowanie i aktywny udział w rozmowie, uczniowie otrzymali w prezencie znaczki i kamizelki odblaskowe.

Policjanci w podziękowaniu otrzymali dyplomy za udzielenie cennych rad i wskazówek na temat bezpieczeństwa i właściwego zachowania w miejscach publicznych.

Katarzyna Chojnacka

Spotkanie z policjantami