11 grudnia 2017 17:30 | Aktualności

III Konkurs Recytatorski „Wierszykarnia”

24.11.2017, odbył się III Konkurs Recytatorski „Wierszykarnia” promujący poezję Danuty Wawiłow. Celem konkursu było bogacenie biernego i czynnego języka ucznia, rozwijanie umiejętności recytatorskich i nauka rywalizacji w przyjemnej atmosferze.
Konkurs, przygotowany został przez panie: Monikę Krupińską i Anetę Urbaszek.  Przeznaczony był dla uczniów klas  pierwszych i drugich, wytypowanych w eliminacjach klasowych (z każdej klasy dwuosobowa reprezentacja). Swoim talentem, w etapie szkolnym, mogła się pochwalić 16 uczniów.
Po wysłuchaniu prezentacji, jury w składzie: pani Marta Miechowska- logopeda, pani Katarzyna Romanowicz- nauczyciel klasy III, pani Agnieszka Weber- nauczyciel bibliotekarz, pani Ewelina Olszewska- nauczyciel wspomagający, wyłoniło następujących laureatów i wyróżnionych:
I miejsce- Adam Załuski 1c
II miejsce- Melania Zielińska 1a
III miejsce- Bruno Abu Turabe 1a
Wyróżnienia: Zuzanna Piekart 1b, Suzana Rawita 2a, Malina Kamińska 2b
Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, ufundowanych, przez Stowarzyszenie Trójka- nastąpiło 11.12, na auli szkoły.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i nagrodzonym!

III Konkurs Recytatorski „Wierszykarnia”