1% dla Stowarzyszenia "Trójka" KRS 0000262645

Aktualności

17 stycznia 2018 08:51 | Aktualności

WOŚP w "Trójce"

Sztab 1443 -  popularna kobyłkowska "Trójka" - grał WOŚP  po raz 23. W zbiórce uczestniczyło 135 wolontariuszy. Zebrana i przekazana kwota to: 48 383,03 PLN. Oprócz zbiórki prowadzonej przez wolontariuszy zorganizowany został we współpracy z Family Active i objęty patronatem Burmistrza Miasta Kobyłka bieg: Policz się z Cukrzycą (po raz 7 w Kobyłce), w którym udział wzięło 45 zawodników. W biegu rodzinnym uczestniczyło 11 rodzin. W tym samym czasie prowadzone były badania poziomu glikemii i pomiar ciśnienia tętniczego krwi. 26 finałowi WOŚP towarzyszył też dwudniowy Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka, w którym udział wzięło 9 drużyn. W organizacji tego wydarzenia czynnie uczestniczyli: Rada Rodziców przy SP3 i Stowarzyszenie Trójka. Na koniec planowany był mecz siatkarski III ligowej drużyny Wicher. Ostatecznie zgrały zespoły Wichru i reprezentantów charytatywnego turnieju siatkarskiego

Wielki podziw i uznanie dla wszystkich wolontariuszy którzy w ten mroźny i wietrzny dzień wiele godzin zabiegali o jak największe wyniki zbiórki. Podziękowania dla wszystkich wspierających sam WOŚP jak i imprezy towarzyszące (policjantów, strażaków, harcerzy, ratowników medycznych, pracowników szkoły i rodziców).

Puchary, nagrody i wyróżnienia ufundowali: Burmistrz Miasta Kobyłka, firma Lenovo, firma WOLF, stowarzyszenie "Kobyłka na obcasach", stowarzyszenie "Trójka" oraz fundatorzy indywidualni.

Głośne dziękuję dedykuję wszystkim którzy witali wolontariuszy uśmiechem, dobrym słowem i zasilali ich puszki wrzucanymi banknotami i bilonem. Dziękuję.

 

                        Tomasz Szturo

Przeczytano: 447 razy. Wydrukuj|Do góry

WOŚP w "Trójce"