16 lutego 2018 14:54 | Aktualności

Turniej o Mistrzostwo Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt

We wtorek 13 lutego 2018 r. na hali Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im Karola Wojtyły w Kobyłce, odbył się turniej o Mistrzostwo Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt. Do walki stanęły cztery drużyny, zwyciężczynie zawodów międzygminnych z: Duczek, Tłuszcza, Dąbrówki oraz Kobyłki.

Całe wydarzenie rozpoczęło się koło godziny 11.00. Dziewczyny grały w systemie każdy z każdym. Pierwsze mecze rozegrały: Duczki z Kobyłką oraz Tłuszcz z Dąbrówką. W obu spotkaniach padł zgodny wynik 2:0 dla gospodyń i uczennic szkoły z Tłuszcza. Kolejne dwa spotkania przyniosły więcej walki oraz emocji. Wynik się nie zmienił. „Trójka” wygrała 2:0 z drużyną z Tłuszcza, a Dąbrówką ograła Duczki powielając wynik. Ostatnie spotkania były ukoronowaniem turnieju. Kobyłką wygrała z Dąbrówką 2:0, a Tłuszcz zwyciężył Duczki takim samym wynikiem setowym.

Wyczekane pierwsze miejsce zajęły uczennice „Trójki” zapewniając sobie awans do rozgrywek międzypowiatowych. Wszystkim drużynom oraz trenerom gratulujemy i życzymy sukcesów.

Ostateczna klasyfikacja:

I miejsce – UKS „Trójka” Kobyłka