22 marca 2018 14:07 | Aktualności

Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w minipiłce siatkowej

20.03.2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej z oddziałami sportowymi nr 3 w Kobyłce odbyły się Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w minipiłce siatkowej chłopców rocznik 2005 i młodsi. PSP 3 reprezentowali:

1. Jan Ziółkowski                                                       6. Antoni Antczak

2. Mikołaj Drabiuk                                                     7. Mikołaj Wojtkowski

3. Alan Rashid                                                           8. Bartłomiej Polkowski

4. Marcin Kwiatkowski                                                  9. Jan Klacza

5. Piotr Wójcik                                                           10. Marek Cholewiński

Turniej zakończył się ogromnym sukcesem. Siatkarze PSP 3 w Kobyłce zajęli I miejsce, dzięki czemu uzyskali awans do finałów Mistrzostw Mazowsza, gdzie będzie rywalizować 8 najlepszych szkół w województwie mazowieckim. Trenerami grupy byli p. Kamil Majewski oraz p. Jarosław Wołosowicz.

Klasyfikacja Końcowa:

1.PSP 3 Kobyłka