1% dla Stowarzyszenia "Trójka" KRS 0000262645

Aktualności

08 czerwca 2018 21:20 | Aktualności

Nie zmarnuj swojego życia

Współczesna młodzież jest pogubiona…Jeśli nie mają właściwych autorytetów i zasad moralnych, jeśli nie znają swojej wartości i nie dostrzegają swoich silnych stron, mogą zmarnować swój potencjał i talent. Pod wpływem złego towarzystwa, buntu itp. młodzi są skłonni sięgać po używki takie jak papierosy, alkohol, narkotyki, „dopalacze”… to może ich nieodwracalnie zniszczyć.

My im mówimy:
Nie Zmarnuj Swojego Życia!
Nie zmarnuj czasu, talentów, relacji.
Żyj wartościami. Bądź sobą.

Projekt powstał z inicjatywy Fundacji Edukacja z Wartościami, Apostolskiego Ruchu Wiary oraz raperów Bęsia i Dj Yonasa, tworzących skład RYMCERZE (ze strony http://rymcerze.pl/#)                         

8 czerwca RYMCERZE wystąpili z programem dla uczniów gimnazjum oraz szóstej i siódmej klasy Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce.  Podzielili się z uczniami i nauczycielami swoimi doświadczeniami życiowymi i walką z nałogami, przekazując pozytywne komunikaty profilaktyczne, dotyczące konsekwencji stosowania środków psychoaktywnych i kształtowania właściwych społecznie postaw.  Przedstawili też szkolnej publice kilka swoich hip-hopowych kawałków. 

Projekt RYMCERZY „Nie zmarnuj swojego życia” spotkał się z autentycznym, żywym  zainteresowaniem młodzieży i był możliwy do realizacji w naszej szkole dzięki funduszom Urzędu Miasta Kobyłka, przeznaczonych na realizację zadań profilaktycznych. Dziękujemy!

Przeczytano: 496 razy. Wydrukuj|Do góry

Nie zmarnuj ...