1% dla Stowarzyszenia "Trójka" KRS 0000262645

Aktualności

07 stycznia 2019 19:15 | Aktualności

Siatkarze Trójki zdobyli Puchar Mazowsza

Młodzi siatkarze Trójki Kobyłka wygrali turniej noworoczny o Puchar Prezesa MWZPS w kategorii dwójki chłopców. Turniej odbył się w Warszawie w dniu 05.01.2019 r. Jest to wspaniały sukces – największy w historii naszej szkoły w minisiatkówce w rozgrywkach wojewódzkich. W turnieju wzięło udział dwanaście najlepszych zespołów na Mazowszu. Po zaciętej walce Puchar zdobyła nasza drużyna w składzie: Bartosz Gościniak i Łukasz Skwierczyński. Turniej był dla nas niezwykle udany. Oprócz złotych medali nasi młodzi siatkarze zdobyli również medale brązowe. Brązowi medaliści to: Jakub Korzeniewski, Michał Lewandowski i Jan Szymanowski. Nasza już dwuletnia praca z rocznikiem 2008, którą wykonujemy na co dzień przynosi wspaniałe rezultaty. Bardzo się z tego cieszymy i dzięki takim sukcesom mamy motywację do dalszego działania. Chciałem bardzo serdecznie podziękować trenerowi Kamilowi Majewskiemu za ogromną pomoc i wsparcie podczas turnieju. Bardzo gratuluję również trenerowi Konradowi Skorkowi, którego zespół w kategorii trójki chłopców zajął drugie miejsce tym samym zdobywając srebrne medale. Była to pierwsza edycja turnieju o Puchar Mazowsza, który będzie już rozgrywany co roku. Dwanaście najlepszych zespołów z aktualnego rankingu na Mazowszu w każdej kategorii minisiatkówki, tj. dwójki, trójki i czwórki dziewcząt i chłopców będzie już co roku rywalizowało o to cenne trofeum. Historyczny, pierwszy tytuł zdobyliśmy MY:) Piort Szymanowski – trener Trójki Kobyłka.

Przeczytano: 211 razy. Wydrukuj|Do góry