02 czerwca 2019 15:59 | Aktualności

WICEMISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

W Dzień Dziecka spełniły się marzenia młodych siatkarzy UKS Trójki Kobyłka.
Cykl rozgrywek MWZPS o Mistrzostwo Mazowsza, w którym brało udział 46 zespołów trwały blisko pół roku  i wyłoniły 8 najlepszych drużyn z całego województwa, które 1 czerwca rozegrały swój turniej finałowy.
Dominik WOLNIEWICZ, Adam PIETRASZKO, Hubert KRAJEWSKI i Krzysztof KRUSZEWSKI pod opieką trenera Konrada Skorka to reprezentanci UKS TRÓJKI Kobyłka, którzy wywalczyli wicemistrzostwo Mazowsza 2019 w kategorii „trójek” chłopców.
Srebrny medal Mistrzostw Mazowsza upoważnia nas do reprezentowania województwa mazowieckiego na Mistrzostwach Polski, które odbędą się w dniach 24-26 czerwca 2019 w Zabrzu.
Ciężka praca, wytrwałość na treningach i chęć bycia najlepszym to cechy, które pozwoliły odnieść chłopcom ten ogromny sukces.
Swoją cegiełkę do sukcesów, które odnieśli zawodnicy w sezonie 2018/19 dołożyli również rodzice oraz Tomasz Szturo – dyrektor szkoły nr 3 w Kobyłce, wszystkim serdecznie dziękuję.
Nie mniejszy sukces odnieśli również chłopcy w kategorii „dwójek”. Pod wodzą trenera Piotra Szymanowskiego zdobyli złoty i brązowy medal – wielkie gratulacje.
Mam nadzieję, że srebrny medal  będzie siłą napędową na Mistrzostwa Polski i kolejny sezon.

Konrad Skorek