08 kwietnia 2011 11:28 | Aktualności

Szkolny Turniej Trzech Planszówek

Od stycznia do kwietnia rozgrywany był Szkolny Turniej „Trzech Planszówek". Do rywalizacji stanęło 23 uczniów Naszego Zespołu i jedna uczennica. Grano systemem „każdy z każdym" w warcaby klasyczne, quoridora (wyścig myszy) i othello (rewersi). W finale 07.04.2011 r. spotkało się ośmiu graczy. Po dogrywce, pierwsze miejsce zajął Wiktor Stanisławski. Drugie przypadło Gabrysi Kozłowskiej, a trzecie Jędrzejowi ZiółKowskiemu.

Kolejne miejsca:

• IV – Paweł Gadowski,
  • V – Michał Mościński,
  • VI – Bartek Nowak,
  • VII – Grzegorz Rzepka.
  • VIII - Kacper Kisiel.

Najlepsi otrzymali statuetki, medale i dyplomy, zakupione przez Dyrektora Naszej Szkoły pana Tomasza Szturo. Nagrodę dla najmłodszego uczestnika, ufundowaną przez Przewodniczącego Rady Rodziców w Naszym Zespole pana Mariusza Duckiego, otrzymał Grzegorz Rzepka.

Dziękujemy fundatorom nagród, uczestnikom za sportową rywalizację i nieustannie zapraszamy na cotygodniowe spotkania z grami planszowymi w Naszej Szkole w każdy czwartek od godz. 14.14 w sali 32B

Zdjęcia: