04 grudnia 2019 10:08 | Aktualności

Zbiórka darów dla potrzebujących psów oraz kotów

Zbiórka darów dla potrzebujących psów oraz kotów, zakończona sukcesem!

W dniach od 21.10– 09.11.2019 r. na terenie szkoły odbyła się zbiórka karmy oraz akcesoriów dla psów i kotów. Organizatorami akcji byli uczniowie III c przy nauczycieli. W zbiórkę bardzo zaangażowali się także rodzice uczniów, którzy pomogli w przewiezieniu zebranych artykułów oraz dopingowali uczniów w zorganizowaniu pomocy dla zwierząt mającej pomóc w trudnym zimowym okresie. Zebrane podczas zbiórki rzeczy zostały przewiezione do Fundacji Przyjaciele Zwierząt dla Zwierząt w Zielonce oraz do Klubu Wolontariusza mieszczącego się w Zielonce przy ul. Krzywej (punkt tymczasowego przetrzymywania zwierząt).

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom i organizatorom zbiórki! Dzięki Wam udało się zebrać wiele kilogramów suchej i mokrej karmy dla zwierząt, piękne kocyki i legowiska. Każde wsparcie przekazane osobom pomagający zwierzętom jest na wagę złota, umożliwia ratowanie zwierząt całkowicie zależnym od nas. Polepszenie sytuacji zwierząt jest możliwe, razem możemy tego dokonać. Bardzo dziękujemy za wsparcie!

Aneta Urbaszek

Urszula Kupiec