14 marca 2012 17:53 | Aktualności

Młodzieżowa Szkoła Wędkarstwa Sportowego Koła nr 29 Polskiego Związku Wędkarskiego w Kobyłce

W auli Zespołu Szkół Publicznych nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce 10 marca odbyły się kolejne zajęcia MSWS. Tym razem tematem wiodącym było wędkarstwo muchowe. Prowadzącymi zajęcia byli mistrzowie i pasjonaci wędkarstwa muchowego - Remigiusz Wasiak z Warszawy w towarzystwie Piotra Płatka z Józefowa. Uczestnicy zajęć poznali podstawy tej dyscypliny wędkarskiej, polegającej na poławianiu ryb techniką z wykorzystaniem metod sztucznych na tzw. muszkę, w której wędkarz (muszkarz), posługuje się wędką muchową, zaopatrzoną w kołowrotek muchowy oraz jeden z trzech ro-dzajów sznura - specjalnej linki.

Zapraszamy wszystkich młodych i starszych wędkarzy, zainteresowanych rozwijaniem swoich umiejętności w różnych dyscyplinach wędkarskich na kolejne zajęcia Młodzieżowej Szkoły Wędkarstwa Sportowego Koła nr 29 PZW w Kobyłce.

Zdjęcia: