Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce
http://zsp3kobylka.superszkolna.pl

28 kwietnia 2015 12:32 | UKS Jargoś

Kolejne zwycięstwo siatkarzy UKS "Jargoś" Kobyłka

Siatkarze UKS Jargoś Kobyłka przy ZSP nr 3 w Kobyłce ponownie wygrali turniej eliminacyjny o Mistrzostwo Mazowsza pokonując MKS MDK Warszawa 22:20, Plas Warszawa 21:10, Piątkę Wołomin 22:20, ulegając MOS Wola Warszawa 17:21. Dzięki tej wygranej umocnili  się na pierwszym miejscu na Mazowszu i z pozycji lidera przystąpią do turnieju finałowego, który odbędzie się w dniu 17.05.2015 r. w Międzyborowie.

 

    Jesteśmy bojowo nastawieni przed turniejem finałowym. Medaliści z Mazowsza pojadą na Finał Mistrzostw Polski i bardzo byśmy chcieli być w tym gronie. W prawdzie przystąpimy do turnieju finałowego (8 najlepszych drużyn) w roli faworyta ponieważ wygraliśmy obydwa turnieje eliminacyjne i jesteśmy aktualnie zdecydowanym liderem, ale jesteśmy pełni pokory. Jest sześć bardzo wyrównanych drużyn i każda z nich może wygrać. Zadecydują niuanse.. - powiedział Piotr Szymanowski, trener siatkarzy z Kobyłki.

 

     Skład zwycięskiej drużyny: Robert Marcinkiewicz (kapitan zespołu), Konrad Wojewódzki, Filip Wleklak, Dawid Bulira oraz Dawid Gierłachowski. Trener - Piotr Szymanowski.

Zajecia (treningi) prowadzone są w ramach wykonania zadania publicznego dofinansowanego przez Miasto Kobyłka.