1% dla Stowarzyszenia "Trójka" KRS 0000262645

Uczniowski Klub Sportowy "Trójka"

07 marca 2016 10:25 | Uczniowski Klub Sportowy "Trójka"

Piąte miejsce siatkarzy UKS " Jargoś" Trójki Kobyłka

W miniony weekend zakończyły się dla młodzików z Kobyłki mistrzostwa Mazowsza. Nasz zespół zajął w rozgrywkach piąte miejsce. Jest to wspaniałe osiągnięcie dla tej drużyny zważywszy, że nasi chłopcy (rocznik 2002) grali z zespołami o rok starszymi zostawiając za sobą wiele zespołów z rocznika 2001 a ulegli tylko "potęgom" mazowieckiej siatkówki, tj. Czarnym Radom, Metro W-wa, Mos Wola W-wa i MKS MDK W-wa.

Piotr Szymanowski, trener naszego zespołu - "to był dla nas bardzo trudny i pouczający sezon. Od początku wiadomo było, że nie mamy żadnych szans na medal i generalnie będziemy się uczyć siatkówki od starszych. Właściwie cztery zespoły były po za zasięgiem a od pozostałych z rocznika 2001 też mieliśmy "dostawać baty". Tymczasem wygraliśmy z nimi i zajęliśmy bardzo wysokie - piąte miejsce. Warto dodać, że w tle rozgrywek o mistrzostwo Mazowsza młodzików toczyła się rywalizacja drużyn z naszego rocznika (2002) i nasz zespół zakończył ją najwyżej, co jest dobrym prognostykiem na przyszły sezon, kiedy to w rozgrywkach młodzików nie będzie rocznika starszego".

Skład zespołu: Bulira Dawid, Gierłachowski Dawid, Kielak Mateusz, Krasnodębski Jakub, Marcinkiewicz Robert, Wleklak Filip, Wojewódzki Konrad oraz Tymiński Jakub, Jóźwik Maciej i Michał, Soćko Patryk, Ziemski Szymon. Trener - Piotr Szymanowski.

Przeczytano: 678 razy. Wydrukuj|Do góry

Piąte miejsce siatkarzy Trójki Kobyłka.