UKS Jargoś

23 marca 2016 12:57 | UKS Jargoś

Złoty medal w Mistrzostwach Powiatu w ,,czwórkach" w minisiatkówce chłopców.

Dnia 22.03.2016 w hali sportowej SP nr 5 w Wołominie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w minisiatkówce chłopców z rocznika 2003 i młodszych. W zawodach uczestniczyły cztery zespoły, wyłonione w drodze eliminacji ( SP Radzymin, SP Tłuszcz, SP 3 Kobyłka oraz zespół gospodarzy SP 5 Wołomin).  Po rozegraniu gier eliminacyjnych, w finale spotkała się nasza drużyna z faworyzowaną drużyną gospodarzy. Finał stał na bardzo wysoki poziomie a szala zwycięstwa  przechylała się  raz na jedną , raz na dugą stronę.  Po dwóch setach wynik 1:1. O zwycięstwie decydował tie break, którego po dramatycznej i pełnej walki grze wygrała nasza drużyna 15:12.  Następny etap, to turniej eliminacyjny do Mistrzostw Mazowsza, który odbędzie się 12.04.2016.
To wielki sukces chłopaków, który pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Drużynę tworzą uczniowi uczęszczający do klasy sportowej , grający w rozgrywkach klubowych  reprezentując UKS ,,Jargoś", działający przy naszej szkole. W przyszłym roku szkolnym będą oni uczęszczać do klasy sportowej w naszym Gimnazjum.
Skład zespołu: Ziółkowski Jędrzej, Ziółkowski Jan, Skomorucha Szymon, Wleklak Michał, Sławiński Hubert, Drabiuk Dominik, Ławrowski Mikołaj, Skłodowski Kamil, Szczybelski Robert i Strzałkowski Bartek. Trener: Jarosław Wołosowicz.

Złoty medal w Mistrzostwach Powiatu w ,,czwórkach" w minisiatkówce chłopców.