UKS Jargoś

08 czerwca 2011 09:36 | UKS Jargoś

Od krasnala do zawodnika

GMINNE ZAWODY SPORTOWE MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KLAS IV W JEDYNKACH „OD KRASNALA DO ZAWODNIKA"

4 czerwca 2011 roku w Zespole Szkół Publicznych nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce odbyły się Gminne Zawody Sportowe, zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Jargoś" i Zespół Szkół Publicznych nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce.
W zawodach wzięło udział 21 dziewcząt z klas czwartych.

Zwyciężczyniami rozgrywek zostały:

1. miejsce - Patrycja Maliszewska
  2. miejsce - Wiktoria Rzeszotarska
  3. miejsce - Aleksandra Gajewska

Patronat nad zawodami objął Urząd Miasta Kobyłka - reprezentowany przez Burmistrza Miasta Roberta Roguskiego (fundatora pucharów). Fundatorem nagród dla zwycięzców zawodów był Tomasz Szturo, Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych nr 3 w Kobyłce oraz Uczniowski Klub Sportowy „Jargoś".

Wszystkie uczestniczki zawodów otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodycze.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za poświęcony czas.

Zawody zostały przeprowadzone w ramach wykonania zadania publicznego dofinansowanego przez Gminę Kobyłka.

Przeczytano: 2063 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: