UKS Jargoś

21 grudnia 2011 19:48 | UKS Jargoś

Mikołajkowe Zawody Sportowe

W szkolnym kalendarzu imprez ZSP nr 3 wiele jest uroczystości, zabaw, zawodów, spotkań. Mikołajkowe zawody sportowe dla klas I–III od kilku lat wpisały się w tradycję szkoły. Spotkanie z Mikołajem to dzień szczególny. Tak radosny, kolorowy i wręcz magiczny dzień to wspaniała okazja do zabawy na sportowo. W czasie zespołowej rywalizacji uczniowie uczą się współpracy, dyscypliny, przestrzegania ustalonych reguł, sportowego dopingowania, tolerancji. Zawody te są kolejną okazją do pokazania dzieciom w jaki sposób mogą aktywnie spędzać wolny czas, rozwijać swoje umiejętności i świadomie wpływać na własne zdrowie.
Mikołajkowe Zawody Sportowe, które odbyły się 16 grudnia, rozpoczął występ dzieci z grup „0”. Najmłodsi w strojach "Mikołaja" zaśpiewali kolędy. Każda klasa wystawiła 10-osobową reprezentację dziewcząt i chłopców. Pozostali uczniowie z wychowawcą gorąco kibicowali swoim drużynom. Zawody przygotowała i przeprowadziła p. Małgorzata Fortuna Na zakończenie sportowej zabawy wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodkie nagrody ufundowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Jargoś”.

Zawody zostały przeprowadzone w ramach wykonania zadania publicznego dofinansowanego przez Gminę Kobyłka.

Zdjęcia: