Uczniowski Klub Sportowy "Trójka"

17 grudnia 2019 19:34 | Uczniowski Klub Sportowy "Trójka"

II Memoriał Jerzego Sztompki w minisiatkówce

W minioną sobotę tj. 14.12.2019 r.  zawodniczki i zawodnicy UKS TRÓJKA KOBYŁKA uczestniczyli   w II Memoriale Jerzego Sztompki, który odbywał się na hali sportowej w Tłuszczu. Turniej zgromadził czołowe drużyny  mazowieckich klubów (MOS Wola Warszawa, Akademia Wójtowicza Warszawa, Saska Warszawa, Olimp Tłuszcz oraz UKS Piątka Wołomin). W każdej kategorii uczestniczyło po 16 drużyn. Nasz klub reprezentowało sześć drużyn (po dwie drużyny w kategorii trójek dziewcząt i chłopców oraz dwie drużyny w dwójkach chłopców). Turniej zakończył się sukcesem naszych drużyn, które w każdej kategorii zajmowały czołowe lokaty.

W kategorii trójek dziewcząt nasza drużyna zajęła IV miejsce, zaś drugi zespół uplasował się na  piątej pozycji.

Rozgrywki trójek chłopców zdominowali zawodnicy naszego klubu, zajmując dwie pierwsze lokaty.

W kategorii dwójek chłopców pierwszy zespół zajął II miejsce , na 10 miejscu uplasowała się druga drużyna.

Trójki dziewcząt:

IV miejsce: Wiśniewska Agelika, Mościcka Weronika, Niemiec Katarzyna

V miejsce: Mieleń Julia, Piątek Patrycja, Winiecka Michalina

Trener: Majewski Kamil

Trójki chłopców:

I miejsce: Adasiak Jakub, Korzeniowski Jakub, Stańczuk Tomasz, Szymanowski Jan

II miejsce: Gościniak Bartosz, Gowin Tymoteusz, Jedynak Patryk, Lewandowski Michał, Skwierczyński Łukas

Trener: Szymanowski Piotr

Dwójki chłopców: