1% dla Stowarzyszenia "Trójka" KRS 0000262645

Uczniowski Klub Sportowy "Trójka"

29 stycznia 2020 21:06 | Uczniowski Klub Sportowy "Trójka"

III miejsce w Noworocznym Turnieju Minisiatkówki „dwójek” o Puchar Prezesa Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej

W minioną sobotę tj. 25.01.2020 r. zawodnicy UKS TRÓJKA KOBYŁKA uczestniczyli w Noworocznym Turnieju Minisiatkówki o Puchar Prezesa Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej w kategorii „dwójek”, który odbywał się na hali sportowej w podwarszawskim Józefosławiu. Turniej zgromadził osiem czołowych drużyn Mazowsza, wyłonionych w turnieju eliminacyjnym. Zespoły podzielone były na dwie grupy. Nasi zawodnicy na tym etapie rozgrywek odnieśli dwie wygrane,  z drużyną G8 Bielan oraz UKS Piątką Wołomin. Mecz z drużyną Akademii Wójtowicza, decydujący o pierwszym miejscu w grupie, miał dużą dramaturgię i do końca ważyły się losy spotkania . Niestety zakończył się porażką naszych chłopców. Niepowodzenie w ostatnim meczu grupowym niewątpliwie miało wpływ na wynik meczu półfinałowego z Iskrą Warszawa, w którym nasi zawodnicy musieli uznać wyższość rywali. W meczu o trzecie miejsce chłopcy ponownie pokazali siatkówkę na najwyższym poziomie i  zdecydowanie wygrali  z drużyną Olimpu Tłuszcz.

Osiągnięty rezultat należy uznać za duży sukces tej drużyny, która stale podnosi  poziom swoich umiejętności. Chłopcy bardzo chętnie pracują na treningach, co przekład się na osiągane rezultaty.

Skład drużyny: Kucharski Błażej, Wleklak Jan, Woźniak Jan

Trener: Wołosowicz Jarosław

Przeczytano: 23 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: