UKS Jargoś

13 grudnia 2012 08:48 | UKS Jargoś

Zawody Sportowe - Mikołajki 2012

Spotkanie z Mikołajem to dzień szczególny. Tak radosny, kolorowy i wręcz magiczny dzień to wspaniała okazja do zabawy na sportowo. W czasie zespołowej rywalizacji uczniowie uczą się współpracy, dyscypliny, przestrzegania ustalonych reguł, sportowego dopingowania, tolerancji. Zawody te są kolejną okazją do pokazania dzieciom w jaki sposób mogą aktywnie spędzać wolny czas, rozwijać swoje umiejętności i świadomie wpływać na własne zdrowie.

Zawody Sportowe – Mikołajki 2012 odbyły się 7 grudnia. Każda klasa wystawiła 8-osobową reprezentację dziewcząt i chłopców. Pozostali uczniowie z wychowawcą gorąco kibicowali swoim drużynom. Inaugurację nagród, w dniu 10 grudnia, rozpoczął występ dzieci z grup „0”. Najmłodsi w świątecznych strojach zaśpiewali kolędy. Na zakończenie sportowej zabawy wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodkie nagrody ufundowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Jargoś”. Zawody przygotowała i przeprowadziła p. Małgorzata Fortuna przy współpracy z p. Bartłomiejem Palczewskim.

Zawody zostały przeprowadzone w ramach wykonania zadania publicznego dofinansowanego przez Gminę Kobyłka.

Zawody Sportowe - Mikołajki 2012