UKS Jargoś

13 grudnia 2013 10:17 | UKS Jargoś

Mikołajkowe zawody sportowe 2013

Dnia 6 grudnia 2013r. odbyły się międzyklasowe zawody sportowe z okazji mikołajek. W różnego rodzaju konkurencjach brali udział uczniowie ze klas I, II i III szkoły podstawowej.  Każda klasa wystawiła 8-osobową reprezentację dziewcząt i chłopców. W czasie zespołowej rywalizacji uczniowie uczyli się współpracy, dyscypliny, przestrzegania ustalonych reguł, sportowego dopingowania, tolerancji. Zawody były kolejną okazją do pokazania dzieciom w jaki sposób mogą aktywnie spędzać wolny czas, rozwijać swoje umiejętności i świadomie wpływać na własne zdrowie.
Inaugurację nagród, w dniu 10 grudnia, rozpoczął występ dzieci z grup „0”. Najmłodsi w świątecznych strojach zaśpiewali kolędy. Na zakończenie sportowej zabawy wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodkie nagrody ufundowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Jargoś”. Zawody przygotowała i przeprowadziła p. Małgorzata Fortuna przy współpracy z p. Bartłomiejem Palczewskim.

Zawody zostały przeprowadzone w ramach wykonania zadania publicznego dofinansowanego przez Gminę Kobyłka.

Zdjęcia: