1% dla Stowarzyszenia "Trójka" KRS 0000262645

Stowarzyszenie "Trójka"

07 czerwca 2017 23:39 | Stowarzyszenie "Trójka"

Zajęcia filmowe „NAKRĘCONA GMINA”

W dniach 27-28.05.2017 r. i 03-04.06.2017 r. Stowarzyszenie „Trójka” we współpracy ze Stowarzyszeniem „Przyjaciele Jedynki” i Stowarzyszeniem „Szansa” zorganizowało zajęcia filmowe dla uczniów klas VI SP oraz uczniów klas I-II GIM.

W ciągu 4 dni warsztatów, pod okiem doświadczonej ekipy filmowców, uczestnicy zrealizowali reklamy, spot o mieście i reportaż. Prowadzący zajęcia, p. Michał Baranowski, nie ograniczył się do teoretycznych wykładów. Każdy z uczestników mógł wykorzystać zdobytą wiedzę podczas zajęć praktycznych. Swobodny dostęp do sprzętu filmowego i możliwość korzystania z niego sprawiły, że młodzież z przyjemnością angażowała się w powierzone im zadania, a przy tym doskonale się bawiła. Każdy z uczestników mógł spróbować swoich sił jako operator kamery, reżyser, dźwiękowiec, scenograf czy montażysta. W czasie zajęć odwiedził nas Burmistrz Miasta p. Robert Roguski, który udzielił młodym filmowcom wywiadu. 

Cztery dni zajęć szybko minęły i ciężko się było rozstać. Ale to jeszcze nie koniec przygody.Od września uczestnicy będą brali udział w wycieczkach do instytucji kulturalnych.

Chcemy bardzo podziękować wszystkim osobom i instytucjom, które wspomagały realizację tych zajęć. Przedsięwzięcie to zostało dofinansowane ze środków Miasta Kobyłka w ramach programu współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Przeczytano: 386 razy. Wydrukuj|Do góry